info@yureyapi.com

Tel: 0216 316 0221

Fax: 0216 316 8067

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 2004 yılında faaliyetine başladığında önceliğimiz yap-sat şeklinde tabir edilen yani bina yapım projeleri oldu. Yıllar geçtikçe kaliteli işçilik, müşteri memnuniyeti ve iş ahlakımızla saygınlık kazanmayı ayrıca işlerimizi düzenli olarak yüksek standart , çok çalışma ve disiplinle büyütmeyi başardık. Bugün bu saygınlığı koruyarak karşılıklı dürüst ve samimi ilişkilerle büyümek önceliğimiz olmaya devam edecektir.

İşinizin hiçbir zaman büyük veya küçük olması fark etmez işiniz her zaman zamanında ve istediğiniz şekilde tamamlanır.

Şirketimiz adını ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün adını verdiği bir geometri şeklinden almıştır.

ŞİRKETİN KURUCUSU SİNAN AYARCI


2003 den beri inşaat yapımıyla ilgili çeşitli projelerde kendi işlerini yapmıştır.

İnşaat Sözleşmesi, Projesi, Hukuku, Şantiye İşleri ve İnşaat yapımı konusunda 15 senelik tecrübeye sahiptir.

Sinan, 2007 yılında Pera Güzel Sanatlar okulunda İç Mimarlık Sertifikası almış

ve bugüne kadar gerek aile şirketinde gerekse kendi şirketi olan Yüre Yapı adına tamamı İstanbul Anadolu yakasında olan birçok proje tamamlamıştır..

TAAHHÜTLERİMİZ 


  • Her şey şeffaf olarak masaya konulduktan sonra yapılan doğru bir anlaşmanın her iki tarafı da koruyacağının bilinciyle hareket edip yaptığımız işin bir ticaret ve büyük bir sorumluluk olduğunu hiçbir zaman unutmadan attığımız imzaların gereğini her zaman yerine getirmek
  • Karşılıklı dürüst ve samimi ilişkilerle profesyonel şekilde projelerimizi zamanında tamamlayıp doğru proje konusunda ortaklarımızı bilgilendirip her zaman yapılan projeden maksimum getiriyi taraflar adına elde etmek
  • Aldığımız işi her zaman söz verdiğimiz gibi tamamlamak
  • Şirketimiz senelere dayanan tecrübesiyle müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini anlıyor ve müşterilerine daha kaliteli olanı verebilmek için gelişmeye devam edecektir.